فروشگاه اینترنتی خانه زیتون مدعی بهترین خدمات دهی در جهت جلب رضایت مشتریان خود می باشد. در این راستا و بر اساس قوانین موجود در سایت و در جهت ایجاد اطمینان و آسایش خرید از فروشگاه اینترنتی خانه زیتون، هر مشتری می تواند تحت شرایط زیر محصول خریداری شده را طی سه روز از زمان دریافت به فروشگاه برگشت دهد.

وجود مغایرت (عدم تطابق) کالا دریافت شده با آنچه از مشخصات کالا در سایت ارائه شده است:
اگر کالایی که به مشتری تحویل داده می شود، دارای مغایرت ظاهری است، مشتری می بایست بدون بازکردن و استفاده کالا، موضوع را به دپارتمان خدمات پس از فروش خانه زیتون اطلاع دهد تا نسبت به برگشت آن اقدامات لازم صورت پذیرد در غیراینصورت (خارج شدن کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود) امکان رسیدگی به درخواست برگشت مشتری وجود ندارد. اگر کالا باز شده و مشتری متوجه عدم تطابق آن گردد، می بایست کارتن، جعبه یا هر بسته بندی که کالا بوسیله آن به مشتری تحویل داده شده است را نگهداری نماید تا امکان عودت کالا وجود داشته باشد. هرگونه نت نویسی بروی بسته بندی یا پاره نمودن آن سبب خروج کالا خریداری شده از سه ضمانت برگشت کالا می شود

وجود آسیب دیدگی کالا در اثر جابجایی و حمل و نقل:
در صورتی که کالا دریافت شده دارای آسیب فیزیکی ظاهری باشد که مربوط به حمل و نقل است، می بایست صورت جلسه نوشتاری با مامور تحویل کالا تهیه شده و این برگه را برای برگشت کالا نزد خود نگهداری نماید. در غیر اینصورت فروشگاه اینترنتی خانه زیتون متعهد به برگشت کالا نخواهد بود. البته کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی خانه زیتون در بسته بندی های مناسب ارائه می گردد، و سعی گردیده با بهترین مجموعه های خدمات پستی در سطح کشور همکاری صورت پذیرد تا مشتریان نیز از زمان و نحوه دریافت کالا، اطمینان خاطر داشته باشند. لازم به ذکر است وجود ایرادات فنی ظاهری می بایست طی ۸ ساعت اولیه دریافت کالا به دپارتمان خدمات پس از فروش خانه زیتون اعلام گردد تا اقدامات لازم در این راستا صورت پذیرد

انصراف مشتری به هر دلیلی:
اگر به هر دلیلی مشتری پس از دریافت کالا از خرید آن منصرف شود می بایست با دپارتمان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی خانه زیتون تماس گرفته و بر اساس کد سفارش مراحل عودت کالا را انجام دهد. لازم به ذکر است به هیچ عنوان نباید بسته بندی کالا دچار آسیب دیدگی، مخدوش شدن، پارگی شده باشد. همچنین در صورت استفاده از کالا، شرایط بازگشت و ضمانت به خودی خود باطل می گردد. در صورت انصراف مشتری قبل از ارسال کالا هیچ هزینه بر او تحمیل نمی شود و در اولین فرصت (حداکثر یک هفته) مبلغ فاکتور صادر شده بصورت تمام و کمال به حساب مشتری عوت داده می شود.
قوانین کلی ضمانت برگشت کالا:
* محصولات آرایشی و بهداشتی شامل ضمانت برگشت کالا نمی باشد.
* محصولات فرهنگی و هنری شامل ضمانت برگشت کالا نمی باشد.
* کلیه اطلاعات سایت جنبه اطلاعات فنی و عمومی داشته و جایگزین مشاوره و نظر کارشناس متخصص مانند پزشک نمی شود و استفاده از محصولات بخصوص آرایشی و بهداشتی و سلامت و پزشکی می بایست باید زیر نظر پزشک متخصص صورت پذیرد. مجددا تاکید می گردد که فروشگاه اینترنتی خانه زیتون نسبت به هر عارضه ناشی از مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی و سلامت و پزشکی مسئولیت نداشته و پاسخگو نخواهد بود. لذا قبل از مصرف هر یک از موارد مذکور با پزشک متخصص مشورت گردد. البته لازم به ذکر است کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی خانه زیتون دارای کلیه مجوزهای لازم از نهادهای مرتبط از قبیل وزارت بهداشت، اداراه استاندارد و غیره می باشد.
* نظرات کاربران در خصوص کالاها، تنها تجربه شخصی و بیان دیدگاه های افراد می باشد و دلیل بر ایجاد مسئولیت برای فروشگاه اینترنتی خانه زیتون نمی باشد.
* اطلاعات روی محصولات کارخانه ای و تولیدات بسته بندی با مجوز استاندارد یا مهر ادارات دولتی مسئولیتی را متوجه فروشگاه اینترنتی خانه زیتون نمی کند و مسئولیت آن با شرکت تولید کننده کالا می باشد.
* کالای استفاده شده به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد.

نحوه استرداد مبلغ مشتری:
در صورت تایید وجود مغایرت یا آسیب دیدگی، فروشگاه اینترنتی خانه زیتون هزینه پرداخت شده توسط مشتری بابت کالا را مطابق فاکتور حداکثر طی یک هفته به مشتری بر می گرداند. هزینه پست در صورت اثبات مغایرت بر عهده فروشگاه اینترنتی خانه زیتون می باشد.